(LI), Be-Ge Baltic UAB, Siūlome darbą gamybos technologui

Stina Lediga jobb

Darbo pobūdis:

  • Montuojamų gaminių žaliavų sąnaudų skaičiavimas, atliekamų operacijų laikų matavimas, montuojamų gaminių pavyzdžių gamybos inicijavimas;
  • Montavimo žaliavų, įrankių ir montavimo įrangos tiekėjų naujiems paieška;
  • Montuojamų gaminių įdiegimas į gamybą;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais užsakovais montavimo technologiniais, kokybės bei gamybos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, „Corel Draw“, „AutoCad);
  • anglų kalbos žinios;
  • organizuotumas, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, iniciatyvumas.

Mes siūlome:

  • Prisijungti prie sėkmingai veikiančios, stabilios ir patikimos įmonės;
  • nuolatinį profesinį tobulėjimą;
  • laisvę reikšti savo idėjas ir jas įgyvendinti;
  • geras darbo sąlygas ir motyvuojantį papildomų naudų paketą.

Prisijunkite prie mūsų komandos! CV siųskite el. paštu Rasa Kerbeliene.  Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekime tel. 8 46 474 168.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad atsiųstas gyvenimo aprašymas (CV) ir jame esantys asmens duomenys bus naudojami tik „Be-Ge Baltic“, UAB vykdomos atrankos procesui bei saugomi ne ilgiau kaip 6 mėnesius nuo atrankos pasibaigimo datos.